Ürün ve Hizmetlerimiz

Split Klimalar

Ev, ofis ve iş yerlerinde konfor sağlamak için tasarlanmış klima cihazlarıdır. Split klimalar bir iç ünite ve bir dış üniteden, multi split klima sistemleri ise bir adet dış üniteye birde fazla iç ünitenin bağlanması ile çalışır.

Ticari Tip Klimalar

Ağır şartlara sahip yada geniş hacimli ortamların iklimlendirilmesi için kullanılır. Split klima özelliğinde olup daha büyük kapasitelere sahip cihazlardır.

VRF Sistemler

Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemidir. Bir VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkanın akışını kontrol eder.

Soğuk Hava Dopları

Soğuk hava deposu inşası öncesinde belirlenmesi gereken bazı parametreler vardır. Bu parametrelere göre soğuk hava deposunun ihtiyaç duyacağı soğutma kapasitesi ve kullanılacak cihazlar değişkenlik göstermektedir.

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma, kapalı bir alana doğal ya da mekanik yolla temiz hava akımı sağlanmasıdır. İçeri temiz hava girerken, buna eşdeğer hacimde, zararlı gazlarla, kokularla, tozlar¬la kirlenmiş ve ısınmış hava dışarı atılır.

Klima Tamir, Bakım Hizmetleri

Klima cihazlarınız, VRF sistemleriniz, soğuk hava depolarınız için uzman ekibimiz tarafıdan bakım hizmetleri verilmektedir.